Çöp Şutları
Çamaşır Şutları

cpsutlari

Çöp Şutu Sistemleri, otel, hastane, iş merkezleri, restourant, AVM, residence v.b. binalarda, çöplerin düzenli, güvenli, hijyenik ve hızlı bir şekilde binanın servis bölümünde toplanmasını sağlayan düşey sirkülasyon aracıdır.

Çöp şutu, silindirik düz modül, kapaklı modül, bitiş modülü, havalandırma tertibatı, temizleme ünitesi, otomasyon panosu, giyotin kapağı, sabitleme ekipmanları gibi farklı bölüm ve parçalardan oluşmaktadır. Sistemin en alt kısmında çöplerin toplanmasını ve nakledilmesini sağlayan konteynerler, en üst kısmında da havalandırma kanalı ve şapka veya çatı fanı bulunmaktadır.

camasir

Çamaşır Şutu , yine çöp şutlarında olduğu gibi, otel, Hastane, Öğrenci Yurtları, Residence, Lüks Villa v.b. binalarda, çamaşırların  hijyenik ve hızlı bir şekilde binanın servis bölümünde toplanmasını sağlayan düşey sirkülasyon aracıdır.

Çamaşır şutu, silindirik düz modül, kapaklı modül, bitiş modülü, havalandırma tertibatı, otomasyon panosu, giyotin kapağı, sabitleme ekipmanları gibi farklı bölüm ve parçalardan meydana gelmektedir. Şut sistemin en alt kısmında çamaşırların toplanmasını ve nakledilmesini sağlayan konteynerler, en üst kısmında da havalandırma kanalı ve şapka veya çatı fanı bulunmaktadır.

TOP